הרשמה | התחברות

משתפים חדשות מישראל

משתפים חדשות מישראל Avatar
משתפים חדשות מישראל
נוצר על-ידי shauliko
On Oct, 26 2017
בואו ונשתף ביחד ידיעות חמות וחדשות שבראש סדר היום העולמי והישראלי בפרט. ניצר קהילה אשר מעורבת בחייה הקהילה ושבאמצעותה נוכל לקבל החלטות טובות יותר על-ידי זה שאנו רואים את המציאות ממספר זוויות כך המוח שלנו יוכל לקבל החלטות טובות יותר בהסתמך על המידע שיראה לו אמין יותר, בלי לשלול את שיקול הדעת של עצמנו, על ידי התבוננות בעובדות ולדעת להבדיל בינם לבין הפרשנויות.
חברים : 2


Published

יותר ממאה לוחמים משורות הכוחות הנאמנים למשטרו של בשאר אסד נהרגו בתקיפת הקואליציה האמריקנית אמש (רביעי) במזרח סוריה - כך מסר גורם אמריקני רשמי. לדבריו, הייתה זאת מתקפה גדולה, וככל הנראה מתואמת, נגד הכוחות הסוריים הדמוקרטיים, הנתמכים בידי ארצות הברית.

לדברי הגורם, ששמר על עילום שם, מניין ההרוגים החריג מרמז על היקף המתקפה, שכללה 500 לוחמים, טנקים, מערכות ארטילריה ומערכות שיגור רקטות. גורמים אחרים
הבכיר הגיב למתקפה של ראש הממשלה נתניהו נגד המפכ"ל אלשיך בעקבות הריאיון ב"עובדה": "הראיות יקבעו ולא רעשי הרקע. ציפינו שתהיה תגובה ולא תהיה השפעה בגלל ציטוט כזה או אחר". יו"ר המחנה הציוני גבאי: "נתניהו נוהג כאחרון העבריינים". לפיד: "הוא נואש"
Posting.co.il רשת חברתית המאפשרת לשתף וקדם תכנים מעניינים בקלות ובחינם. הצטרפו עכשיו והחלו לשתף את התכנים הכי מעניינים שלכם.

Sort group by
שם משתמש:

סיסמה:

לזכור: